Marki » B » cytrusowo - gourmand « Grupy

Baby Touch Burberry dla kobiet i mężczyzn

Baby Touch Burberry dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 4 Chcę: 8

Baby Touch Burberry dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Baby Touch Burberry dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Baby Touch Burberry dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Baby Touch Burberry dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Baby Touch Burberry dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Baby Touch Burberry dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Baby Touch marki Burberry to cytrusowo - gourmand perfumy dla kobiet i mężczyzn. Baby Touch został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Girard. Nutami głowy są rabarbar, pomarańcza, mandarynka, werbena cytrynowa i mięta; nutami serca są cyklamen, kwiat pomarańczy, konwalia i jaśmin; nutami bazy są wanilia, mech i mleko.

Rabarbar Pomarańcza Mandarynka Werbena cytrynowa Mięta

Cyklamen Kwiat pomarańczy Konwalia Jaśmin

Wanilia Mech Mleko

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Baby Touch by Burberry.

Baby

Baby Touch Recenzje Perfum

Almaria
Almaria

Przyjemny, cytrynowy aromat werbeny, świeża mięta a po krótkiej chwili jakby słodycz kwiecia, którego trochę tam jest.Chociaż mnie to pachnie lekko słodkim kompotem z rabarbaru. Słodycz delikatna, nienachalna, przynajmniej u mnie. Niewiele wspólnego maja z zapachem dziecka czy świeżym praniem Pachną łagodnie, słodko, gdzieś w tle pomyka ciągle lekki kwasek. Według mnie maja w sobie jakaś delikatność i elegancję.

Baby Touch by Burberry 3.00 out of 5 based on 5 ratings and 1 user reviews

Zakupowe okazje

18.95 USD
Burberry Baby Touch Perfume by Burberry, 3.3 oz Eau De Toilette Spray Tester for Women
19.99 USD
20.69 USD
Burberry Baby Touch Gentle eau de toilette for women 3.3 oz
Burberry Baby Touch Gentle eau de toilette for women 3.3 oz
25.21 USD
Burberry Baby Touch Perfume by Burberry, 3.3 oz Alcohol Free Eau De Toilette Spray for Women
25.21 USD
StrawberryNET.com
37.50 USD
Burberry Baby Touch Eau De Toilette Spray Alcohol Free 100ml 3.3oz
Burberry Baby Touch Eau De Toilette Spray Alcohol Free 100ml 3.3oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Burberry Baby Touch, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Burberry Baby Touch, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Baby Touch marki Burberry. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Baby Touch marki Burberry reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - gourmand
Paco Rabanne Ultrared Men Histoires de Parfums 1873 Tartine et Chocolat Ptisenbon Lemon Pie L`Occitane en Provence Miel & Citron Pailletee Shimmering CnR Create Leo Jeanne Arthes Smiley Profumi di Pantelleria Jailia ID Parfums Jardin de Sicile Black Phoenix Alchemy Lab ASP Viper Snake Oil Yves Rocher Miel d`Oranger Alexa Lixfeld 004 Bourjois Clin d'Oeil Excentric