Marki » B » cytrusowo - gourmand « Grupy

Baby Touch Burberry dla kobiet i mężczyzn

Baby Touch Burberry dla kobiet i mężczyzn

Baby Touch Burberry dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Baby Touch Burberry dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Baby Touch Burberry dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Baby Touch Burberry dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Baby Touch Burberry dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Baby Touch Burberry dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Baby Touch marki Burberry to cytrusowo - gourmand perfumy dla kobiet i mężczyzn. Baby Touch został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Girard. Nutami głowy są rabarbar, pomarańcza, mandarynka, werbena cytrynowa i mięta; nutami serca są cyklamen, kwiat pomarańczy, konwalia i jaśmin; nutami bazy są wanilia, mech i mleko.

Rabarbar Pomarańcza Mandarynka Werbena cytrynowa Mięta

Cyklamen Kwiat pomarańczy Konwalia Jaśmin

Wanilia Mech Mleko

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Baby Touch by Burberry.

Baby

Baby Touch Recenzje Perfum

Almaria
Almaria

Przyjemny, cytrynowy aromat werbeny, świeża mięta a po krótkiej chwili jakby słodycz kwiecia, którego trochę tam jest.Chociaż mnie to pachnie lekko słodkim kompotem z rabarbaru. Słodycz delikatna, nienachalna, przynajmniej u mnie. Niewiele wspólnego maja z zapachem dziecka czy świeżym praniem Pachną łagodnie, słodko, gdzieś w tle pomyka ciągle lekki kwasek. Według mnie maja w sobie jakaś delikatność i elegancję.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Burberry Baby Touch, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Burberry Baby Touch, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Baby Touch marki Burberry. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Baby Touch marki Burberry reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - gourmand
Laura Mercier Eau Gourmande Tarte Au Citron Histoires de Parfums 1873 Lavanila Laboratories Vanilla Grapefruit Arrogance Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Lemon Pie Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Orangette Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Lil`s Angel So...? So...? Jeanne Arthes Smiley Hilde Soliani Freschiiissimo Yves Rocher Miel d`Oranger Yves Rocher Fruits de Noel Orange & Amande