Marki » B » orientalno - fougere « Grupy

Design & Motion Bugatti dla mężczyzn

Design & Motion Bugatti dla mężczyzn

Design & Motion Bugatti dla mężczyzn Zdjęcia

Design & Motion marki Bugatti to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Design & Motion został wydany w 1999 roku. Nutami głowy są kardamon, mandarynka i różowy pieprz; nutami serca są gałka muszkatołowa, Śliwa i drzewo różane; nutami bazy są wetyweria, piżmo, paczula, cedr virginia, ambra, fasolka tonka, wanilia i skóra.

Kardamon Mandarynka Różowy pieprz

Gałka muszkatołowa Śliwa Drzewo różane

Wetyweria Piżmo Paczula Cedr Virginia Ambra Fasolka tonka Wanilia Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Design & Motion by Bugatti.

Design & Motion Recenzje Perfum

yhmmma
yhmmma

Jestem już po kilku testach globalnych - bo otrzymałem dużą próbkę tego zapachu.
Powiem tak - bardzo mnie zaskoczył - myślałem, że będzie to kolejny zapach jakich już wiele testowałem - pokroju Ferrari czy innych tego typu. Jest lepiej niż dobrze ! Zapach nadaje się do codziennego użytku, ale również do klubu. Myślę, że na wiosnę idealnie się sprawdzi :) Trwałość ok. 10 h - ale z projekcją to nie wiem - czułem go przez cały czas - ale czy otoczenie czuło - nie mam pojęcia :D Komplementów nie otrzymałem :P Sama kompozycja - na pewno jest inna niż wszystkie jakie dotychczas poznałem - nie umiem jej określić - ale coś jest na rzeczy, że wyczuć można jakby smar. Na prawdę bardzo dobre pachnidło - praktycznie nie znane, a szkoda bo przez to jest niedocenione. Chociaż może to i lepiej - bo mając flaszkę tego zapachu będziemy pachnieć jak nikt inny :) Daję mu 5

gurlen87
gurlen87

Jestem mile zaskoczony porządnością konstrukcji Bugatti D&M. Nie jest to tania przejażdżka Ferrari, na którym nieraz się " przejechałem". Bugatti, to rodzynek pośród słodziaków, jest na w pól wytrawny przez to świetnie nadaje się nie tylko do klubu, gdzie z pewnością przykułby nos niejednej panienki ale również na bankiet/swobodniejszą wizytację. Swój indywidualizm Bugatti D&M zawdzięcza zestawieniu wanilii i śliwki, skutek jest gryzący(wytrawny w moim odczuciu) i rzeczywiście przypomina smar rodem z turbin Bugatti(trafne spostrzeżenie pknbr). Pachnidło ze wszech miar niedocenione, o charakterze raczej uniwersalnym( sam wolę prysnąć się na wieczór). Dosłownie wystarczy pryśnięcie, aby czuć aurę wnętrza skórzanego Bugatti przez dobre godziny. Polecam!

Design & Motion by Bugatti 3.89 out of 5 based on 11 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bugatti Design & Motion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bugatti Design & Motion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Design & Motion marki Bugatti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Design & Motion marki Bugatti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Zirh Ikon Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Cartier Roadster Cartier Declaration Essence Cartier Declaration Montale Red Vetyver Yves Saint Laurent M7 Gucci Envy for Men Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Gucci Gucci pour Homme Christian Dior Dior Homme Intense Creed Aventus Prada Infusion d`Homme Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Bugatti Pureblack Juicy Couture Dirty English for Men Guerlain Guerlain Homme Intense Frederic Malle Musc Ravageur Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Thierry Mugler A*Men