Marki » B » orientalno - fougere « Grupy

Bugatti Homme Bugatti dla mężczyzn

Bugatti Homme Bugatti dla mężczyzn

Mam: 2 Chcę: 2

Bugatti Homme marki Bugatti to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Bugatti Homme został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, różowy pieprz, pieprz i nuty zielone; nutami serca są jaśmin, gałka muszkatołowa, róża i liść fiołka; nutami bazy są wetyweria, piżmo, paczula, cedr virginia, ambra, fasolka tonka i wanilia.

Bergamotka Mandarynka Różowy pieprz Pieprz Nuty zielone

Jaśmin Gałka muszkatołowa Róża Liść fiołka

Wetyweria Piżmo Paczula Cedr Virginia Ambra Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bugatti Homme by Bugatti.

Bugatti Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bugatti Bugatti Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bugatti Bugatti Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bugatti Homme marki Bugatti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bugatti Homme marki Bugatti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Hugo Boss Boss in Motion Jean Paul Gaultier Le Male Christian Dior Eau Noire Liz Claiborne Realities for Men Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Gap Lavander Tea No.362 Borsalino Panama Lucky Brand Lucky You for Men Gres Cabaret Pour Homme Jo Malone Amber & Lavender Charriol Charriol Men Ortigia Sicilia Ambra Nera