Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Woodhue Brut Parfums Prestige dla kobiet

Woodhue Brut Parfums Prestige dla kobiet

Woodhue marki Brut Parfums Prestige to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Woodhue został wydany w 1944 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytrusy i pomarańcza; nutą serca jest jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr virginia i wanilia.

Bergamotka Cytrusy Pomarańcza

Jaśmin

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Woodhue by Brut Parfums Prestige.

Woodhue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brut Parfums Prestige Woodhue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brut Parfums Prestige Woodhue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Woodhue marki Brut Parfums Prestige. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Woodhue marki Brut Parfums Prestige reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Calvin Klein Contradiction Diesel Diesel Green Feminine Al-Rehab Al Hanouf Sarah Jessica Parker Covet Michael Kors Michael Hilde Soliani Ti Amo: Iris Paul Smith Rose Summer Edition Ramon Molvizar Precious Pink Room Parfum Pour Toi Bvlgari BLV Eau d`Ete Parfums de Coeur Skin Musk Bond No 9 Washington Square