Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Woodhue Brut Parfums Prestige dla kobiet

Woodhue Brut Parfums Prestige dla kobiet

Woodhue marki Brut Parfums Prestige to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Woodhue został wydany w 1944 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytrusy i pomarańcza; nutą serca jest jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr virginia i wanilia.

Bergamotka Cytrusy Pomarańcza

Jaśmin

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Woodhue by Brut Parfums Prestige.

Woodhue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brut Parfums Prestige Woodhue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brut Parfums Prestige Woodhue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Woodhue marki Brut Parfums Prestige. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Woodhue marki Brut Parfums Prestige reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Sarah Jessica Parker Lovely Paco Rabanne Black XS for Her Roberto Verino Verino Pour Homme Tom Ford Purple Patchouli Rance 1795 Rue Rance Eau Sublime Loewe I Loewe You Acqua di Parma Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speciale 2008 Sarah Horowitz Parfums Perfect Twilight Lancome Magnifique Eau de Toilette Jesus Del Pozo On El Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 7 Jeanne Arthes Romantic Story