Marki » B » orientalno - fougere « Grupy

Tigress Brut Parfums Prestige dla kobiet

Tigress Brut Parfums Prestige dla kobiet

aldehydowy
Tigress Brut Parfums Prestige dla kobiet Zdjęcia Tigress Brut Parfums Prestige dla kobiet Zdjęcia Tigress Brut Parfums Prestige dla kobiet Zdjęcia

Tigress marki Brut Parfums Prestige to orientalno - fougere perfumy dla kobiet. Tigress został wydany w 1938 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, aldehydy, nuty kwiatowe, róża, nuty zielone, przyprawy, wanilia, fasolka tonka, mech dębowy i ambra.

Cytrusy Aldehydy Nuty kwiatowe Róża Nuty zielone Przyprawy Wanilia Fasolka tonka Mech dębowy Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tigress by Brut Parfums Prestige.

Tigress Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brut Parfums Prestige Tigress, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brut Parfums Prestige Tigress, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tigress marki Brut Parfums Prestige. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tigress marki Brut Parfums Prestige reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme Christian Dior Eau Noire Iceberg Iceberg Effusion Man Mauboussin Mauboussin Homme Jean Patou Patou pour Homme Borsalino Panama Nobile 1942 Aqua Nobile Rochas Monsieur Rochas MDCI Parfums Invasion Barbare Ted Lapidus Ted Michael Storer Winter Star