Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Straw Hat Brut Parfums Prestige dla kobiet

Straw Hat Brut Parfums Prestige dla kobiet

Straw Hat marki Brut Parfums Prestige to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Straw Hat został wydany w 1938 roku. Nutami głowy są lawenda, geranium i cytryna amalfi; nutami serca są paczula, heliotrop, róża i fiołek; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Lawenda Geranium Cytryna Amalfi

Paczula Heliotrop Róża Fiołek

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Straw Hat by Brut Parfums Prestige.

Straw Hat Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brut Parfums Prestige Straw Hat, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brut Parfums Prestige Straw Hat, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Straw Hat marki Brut Parfums Prestige. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Straw Hat marki Brut Parfums Prestige reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Elizabeth Arden 5th Avenue After Five Salvatore Ferragamo Parfum Subtil Salvador Dali Daring Gold Acqua di Parma Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speciale 2008 Shania Twain Shania Starlight Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Eau de Toilette Annika Sorenstam Annika Lalique Encre Noire Pour Elle Tom Ford Azure Lime Emilio Pucci Miss Pucci LR Heidi Klum Dreams Novae Plus Sky Blue