Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

Princess Grace de Monaco Brut Parfums Prestige dla kobiet

Princess Grace de Monaco Brut Parfums Prestige dla kobiet

Princess Grace de Monaco marki Brut Parfums Prestige to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Princess Grace de Monaco został wydany w 1998 roku. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, ylang-ylang, mandarynka i aksamitka; nutami serca są jaśmin, tuberoza i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, wanilia, korzeń irysa i ambrette (piżmo ambrowe).

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Ylang-ylang Mandarynka Aksamitka

Jaśmin Tuberoza Róża

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wanilia Korzeń irysa Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Princess Grace de Monaco by Brut Parfums Prestige.

Princess Grace de Monaco Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brut Parfums Prestige Princess Grace de Monaco, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brut Parfums Prestige Princess Grace de Monaco, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Princess Grace de Monaco marki Brut Parfums Prestige. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Princess Grace de Monaco marki Brut Parfums Prestige reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Elizabeth Taylor Diamonds and Rubies Tauer Perfumes 06 Incense Rose Romea D`Ameor The Great Empresses of Japan Adidas Adidas Sensual Instinct Fiorucci Amore 14 Red The Party The Garden Party Frangipane Yves Saint Laurent Elle Edition Collector Donatella Pecci Blunt Diable Au Corps Giorgio Valenti Rose Noire Secret Renato Balestra Via Sistina 67 Femme Teufels Kuche Tender Effection