Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

Princess Grace de Monaco Brut Parfums Prestige dla kobiet

Princess Grace de Monaco Brut Parfums Prestige dla kobiet

Princess Grace de Monaco marki Brut Parfums Prestige to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Princess Grace de Monaco został wydany w 1998 roku. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, ylang-ylang, mandarynka i aksamitka; nutami serca są jaśmin, tuberoza i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, wanilia, korzeń irysa i ambrette (piżmo ambrowe).

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Ylang-ylang Mandarynka Aksamitka

Jaśmin Tuberoza Róża

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wanilia Korzeń irysa Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Princess Grace de Monaco by Brut Parfums Prestige.

Princess Grace de Monaco Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brut Parfums Prestige Princess Grace de Monaco, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brut Parfums Prestige Princess Grace de Monaco, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Princess Grace de Monaco marki Brut Parfums Prestige. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Princess Grace de Monaco marki Brut Parfums Prestige reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Chamade Mariah Carey M Oscar de la Renta Oscar Red Satin Boucheron Trouble eau Legere Bijan Bijan M. Micallef Note Ambree Andy Warhol Pop pour Femme Victoria`s Secret Cashmere Vanilla Jasmine Keiko Mecheri Oliban Frederic Fekkai Femme Fekkai Sensuelle Annayake Miyabi Woman Boadicea the Victorious Exotic