Marki » B » drzewno - szyprowe « Grupy

McGregor Brut Parfums Prestige dla mężczyzn

McGregor Brut Parfums Prestige dla mężczyzn

lekko korzenny

McGregor marki Brut Parfums Prestige to drzewno - szyprowe perfumy dla mężczyzn. McGregor został wydany w 1983 roku. Nutami głowy są lima i szałwia; nutami serca są kadzidło, anyż i mleko kokosowe; nutami bazy są paczula i wetyweria.

Lima Szałwia

Kadzidło Anyż Mleko kokosowe

Paczula Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about McGregor by Brut Parfums Prestige.

McGregor Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brut Parfums Prestige McGregor, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brut Parfums Prestige McGregor, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum McGregor marki Brut Parfums Prestige. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu McGregor marki Brut Parfums Prestige reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
L`Artisan Parfumeur Timbuktu Robert Piguet Cravache 2007 Decleor Un Air de Java Bond No 9 H.O.T. Always Trussardi Fresh Uomo Tauer Perfumes 03 Lonestar Memories Frapin Passion Boisee Parfum d`Empire Iskander Acqua di Parma Profumo Eau de Parfum Creed Cypres Musc Coty Imprevu Teufels Kuche Contamination Hazard