Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Imperial Brut Parfums Prestige dla kobiet

Imperial Brut Parfums Prestige dla kobiet

Imperial marki Brut Parfums Prestige to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Imperial został wydany w 1996 roku. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, ylang-ylang, bergamotka, aksamitka i nuty zielone; nutami serca są goździk (roślina), osmantus, jaśmin, goździk (przyprawa), róża, liść fiołka i janowiec barwierski; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, paczula i korzeń irysa.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Ylang-ylang Bergamotka Aksamitka Nuty zielone

Goździk (roślina) Osmantus Jaśmin Goździk (przyprawa) Róża Liść fiołka Janowiec barwierski

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Korzeń irysa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Imperial by Brut Parfums Prestige.

Imperial Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brut Parfums Prestige Imperial, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brut Parfums Prestige Imperial, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Imperial marki Brut Parfums Prestige. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Imperial marki Brut Parfums Prestige reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Divine Divine Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Serge Lutens Iris Silver Mist Agatha Ruiz de la Prada El Beso Kimora Lee Simmons Baby Phat Goddess Benetton United Colors of Benetton Unisex Clean Clean Baby Girl Lancaster Aquasenses Ella Mikao Yujin Feroce Smell Bent Sunshine Maison Martin Margiela (untitled) Emilio Pucci Miss Pucci