Marki » B » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Flambeau Brut Parfums Prestige dla kobiet

Flambeau Brut Parfums Prestige dla kobiet

Flambeau marki Brut Parfums Prestige to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Flambeau został wydany w 1955 roku. Nutami głowy są brzoskwinia i konwalia; nutami serca są róża, jaśmin, narcyz, irys i nuty przyprawowe; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe, ambra, mech dębowy i wanilia.

Brzoskwinia Konwalia

Róża Jaśmin Narcyz Irys Nuty przyprawowe

Wetyweria Drzewo sandałowe Ambra mech dębowy Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flambeau by Brut Parfums Prestige.

Flambeau Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brut Parfums Prestige Flambeau, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brut Parfums Prestige Flambeau, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flambeau marki Brut Parfums Prestige. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flambeau marki Brut Parfums Prestige reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Giorgio Armani Emporio Armani City Glam for Her Davidoff Echo Woman Yohji Yamamoto Yohji Essential Avon Christian Lacroix Rouge Yves Rocher Comme une Evidence Molyneux Quartz pour Femme Hermes Doblis Perfumer`s Workshop Samba Nova Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Femme Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speziale Illume Happiology Sunshower Faberlic Ivresse de L´amour