Marki » B » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Flambeau Brut Parfums Prestige dla kobiet

Flambeau Brut Parfums Prestige dla kobiet

Flambeau marki Brut Parfums Prestige to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Flambeau został wydany w 1955 roku. Nutami głowy są brzoskwinia i konwalia; nutami serca są róża, jaśmin, narcyz, irys i nuty przyprawowe; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe, ambra, mech dębowy i wanilia.

Brzoskwinia Konwalia

Róża Jaśmin Narcyz Irys Nuty przyprawowe

Wetyweria Drzewo sandałowe Ambra Mech dębowy Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flambeau by Brut Parfums Prestige.

Flambeau Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brut Parfums Prestige Flambeau, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brut Parfums Prestige Flambeau, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flambeau marki Brut Parfums Prestige. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flambeau marki Brut Parfums Prestige reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Chanel Chance Eau de Toilette Bond No 9 Bryant Park Sisley Eau de Campagne Guerlain Rose Barbare Rochas Byzance Gucci Gucci by Gucci Eau de Toilette Yves Rocher Comme une Evidence A New Day Dawns Carthusia Fiori di Capri Georges Stahl Elle d`Elissa David & Victoria Beckham Signature Story for Her DSH Perfumes Rose Vert