Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

Feminin Exotique Brut Parfums Prestige dla kobiet

Feminin Exotique Brut Parfums Prestige dla kobiet

cynamonowy
żółtych kwiatów

Feminin Exotique marki Brut Parfums Prestige to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Feminin Exotique został wydany w latach 1980's. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, ylang-ylang, paczula, cynamon, mandarynka i aksamitka.

Jaśmin Ylang-ylang Paczula Cynamon Mandarynka Aksamitka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Feminin Exotique by Brut Parfums Prestige.

Feminin Exotique Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brut Parfums Prestige Feminin Exotique, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brut Parfums Prestige Feminin Exotique, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Feminin Exotique marki Brut Parfums Prestige. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Feminin Exotique marki Brut Parfums Prestige reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique Les d'ete 2005 Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Mandorlo di Sicilia Jean Patou Sublime Alessandro Della Torre Alessandro Della Torre Sarantis C-Thru Purple Diamond Rance 1795 Rue Rance Eau De La Couronne Kate Moss Vintage Gale Hayman Sunset Boulevard Ayala Moriel Rosebud DSH Perfumes Prana DSH Perfumes The Color Orange Galimard Frisson