Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

Feminin Exotique Brut Parfums Prestige dla kobiet

Feminin Exotique Brut Parfums Prestige dla kobiet

cynamonowy
żółtych kwiatów

Feminin Exotique marki Brut Parfums Prestige to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Feminin Exotique został wydany w latach 1980's. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, ylang-ylang, paczula, cynamon, mandarynka i aksamitka.

Jaśmin Ylang-ylang Paczula Cynamon Mandarynka Aksamitka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Feminin Exotique by Brut Parfums Prestige.

Feminin Exotique Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brut Parfums Prestige Feminin Exotique, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brut Parfums Prestige Feminin Exotique, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Feminin Exotique marki Brut Parfums Prestige. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Feminin Exotique marki Brut Parfums Prestige reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Keiko Mecheri Mihime Masaki Matsushima Suu Slava Zaitsev Nikita Jeanne Arthes Sultane Gold Remy Latour Attractive Keiko Mecheri Oliban Vero Profumo rubj Tsi-La Organic Kesu Pascal Morabito Nagada Romane Vida Wild Lotus Xerjoff Oesel Cesare Paciotti Cesare Paciotti For Her