Marki » B » kwiatowe « Grupy

Darling II Brut Parfums Prestige dla kobiet

Darling II Brut Parfums Prestige dla kobiet

Darling II marki Brut Parfums Prestige to kwiatowe perfumy dla kobiet. Darling II został wydany w latach 1980's. Nutami głowy są akord zieleni, czarna porzeczka, mandarynka, brzoskwinia i kwiat pomarańczy; nutami serca są konwalia, tuberoza, ylang-ylang, róża, cyklamen i jaśmin; nutami bazy są ambra, drzewo sandałowe, cedr i cywet.

Akord zieleni Czarna porzeczka Mandarynka Brzoskwinia Kwiat pomarańczy

Konwalia Tuberoza Ylang-ylang Róża Cyklamen Jaśmin

Ambra Drzewo sandałowe Cedr Cywet

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Darling II by Brut Parfums Prestige.

Darling II Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brut Parfums Prestige Darling II, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brut Parfums Prestige Darling II, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Darling II marki Brut Parfums Prestige. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Darling II marki Brut Parfums Prestige reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Caleche Eau Delicate Avon Surreal Perry Ellis Perry Ellis f Ellen Tracy Tracy Guerlain Jardins de Bagatelle Avon Urban Flowers Paris Cinq Mondes Eau Egyptienne Limited Edition Renee Mediterranean Lily Estée Lauder Beautiful Spring Veil The Party The Party in Manhattan Floris Gardenia Henri Bendel Rare Mimosa