Marki » B » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Darling Brut Parfums Prestige dla kobiet

Darling Brut Parfums Prestige dla kobiet

Darling Brut Parfums Prestige dla kobiet Zdjęcia Darling Brut Parfums Prestige dla kobiet Zdjęcia Darling Brut Parfums Prestige dla kobiet Zdjęcia

Darling marki Brut Parfums Prestige to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Darling został wydany w latach 1980's. Nutami głowy są bergamotka, mięta i cytryna; nutami serca są cyklamen, róża i jaśmin; nutami bazy są mech, wetyweria i piżmo.

Bergamotka Mięta Cytryna

Cyklamen Róża Jaśmin

Mech Wetyweria Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Darling by Brut Parfums Prestige.

Darling Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brut Parfums Prestige Darling, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brut Parfums Prestige Darling, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Darling marki Brut Parfums Prestige. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Darling marki Brut Parfums Prestige reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Givenchy Ysatis Balenciaga Talisman Cacharel Liberte Versace White Jeans Krizia Krizia Donna Istinto Sonoma Scent Studio Jour Ensoleille Nina Ricci Ricci Ricci Nez a Nez Rosier Ardent Otto Kern Noa Noa Tommy Hilfiger Loud for Her Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Lapsang Su Chong Maison Francis Kurkdjian Elle 25