Marki » B » aromatyczno - fougere « Grupy

Brut Special Reserve Brut Parfums Prestige dla mężczyzn

Brut Special Reserve Brut Parfums Prestige dla mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 1

Brut Special Reserve marki Brut Parfums Prestige to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są cytryna, bergamotka, anyż i bazylia; nutami serca są lawenda, geranium, jaśmin i ylang-ylang; nutami bazy są drzewo sandałowe, mech dębowy, wetyweria, paczula, fasolka tonka i wanilia.

Cytryna Bergamotka Anyż Bazylia

Lawenda Geranium Jaśmin Ylang-ylang

Drzewo sandałowe Mech dębowy Wetyweria Paczula Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Brut Special Reserve by Brut Parfums Prestige.

Brut

Brut Special Reserve Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brut Parfums Prestige Brut Special Reserve, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brut Parfums Prestige Brut Special Reserve, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Brut Special Reserve marki Brut Parfums Prestige. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Brut Special Reserve marki Brut Parfums Prestige reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Kouros Pino Silvestre Pino Silvestre Original Brut Parfums Prestige Brut Cerruti 1881 Men Givenchy Givenchy III Nasomatto Duro Boucheron Jaipur Homme Estée Lauder Knowing Loewe Loewe Pour Homme Estée Lauder Lauder for Men Chanel Chanel N°19 Mirato Malizia Uomo Vetyver Chanel Antaeus Yves Saint Laurent Opium Karl Lagerfeld KL Yohji Yamamoto Yohji Essential Moschino Moschino Pour Homme Sonia Rykiel Le Parfum Chevignon Chevignon For Men Castelbajac JCC No. 2