Marki » B » drzewno - wodne « Grupy

Brut Revolution Brut Parfums Prestige dla mężczyzn

Brut Revolution Brut Parfums Prestige dla mężczyzn

morski
Brut Revolution Brut Parfums Prestige dla mężczyzn Zdjęcia Brut Revolution Brut Parfums Prestige dla mężczyzn Zdjęcia

Brut Revolution marki Brut Parfums Prestige to drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn. Brut Revolution został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Yves Cassar. Nutami głowy są gruszka i zielone liście; nutami serca są czarny pieprz i woda morska; nutami bazy są paczula, piżmo, mech i nuty drzewne.

Gruszka Zielone liście

Czarny pieprz Woda morska

Paczula Piżmo Mech Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Brut Revolution by Brut Parfums Prestige.

Brut Revolution Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brut Parfums Prestige Brut Revolution, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brut Parfums Prestige Brut Revolution, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Brut Revolution marki Brut Parfums Prestige. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Brut Revolution marki Brut Parfums Prestige reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - wodne
Versace Versace Man Eau Fraiche Tommy Bahama Tommy Bahama Very Cool For Men Calvin Klein CK One Summer 2008 Benetton United Colors of Benetton Man Diesel Fuel for Life Summer Biotherm Biotherm Homme Force CB I Hate Perfume Mr Hulot's Holiday Rasasi Hope Men Marina Yachting Marina Adolfo Dominguez Bambu Jeanne Arthes CO2 Sabon Homme