Marki » B » drzewno - przyprawowe « Grupy

Brut Passion Brut Parfums Prestige dla mężczyzn

Brut Passion Brut Parfums Prestige dla mężczyzn

Mam: 2 Chcę: 1

Brut Passion Brut Parfums Prestige dla mężczyzn Zdjęcia

Brut Passion marki Brut Parfums Prestige to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Brut Passion został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty drzewne, nuty zielone i przyprawy.

Nuty drzewne Nuty zielone Przyprawy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Brut Passion by Brut Parfums Prestige.

Masculin Ouragan

Brut Passion Recenzje Perfum

artplast
artplast

Nie podoba mi się ten zapach, gdyż nie lubię nowoczesnych trędów w perfumerii, a w nim one występują z nutą elegancji, czuć aromaty drzewno-korzenne, czerwone, słodkie. Kobietom ten zapach u mężczyzn się spodoba.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brut Parfums Prestige Brut Passion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brut Parfums Prestige Brut Passion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Brut Passion marki Brut Parfums Prestige. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Brut Passion marki Brut Parfums Prestige reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Ermenegildo Zegna Z Zegna Montale Wood and Spices Montale Aoud Collection - Red Aoud Mona di Orio Amyitis Nez a Nez Ambre a Sade Thierry Mugler A*Men Sunessence Edition Orage d`Ete Caswell Massey Aura of Patchouli Truefitt & Hill Trafalgar I Profumi di Firenze Terra di Siena Francesco Smalto Fullchoke Issey Miyake L’Eau d’Issey Pour Homme Noir Absolu Steve McQueen Steve McQueen