Marki » B » aromatyczno - wodne « Grupy

Brut Oceans Brut Parfums Prestige dla mężczyzn

Brut Oceans Brut Parfums Prestige dla mężczyzn

Mam: 3

Brut Oceans Brut Parfums Prestige dla mężczyzn Zdjęcia Brut Oceans Brut Parfums Prestige dla mężczyzn Zdjęcia Brut Oceans Brut Parfums Prestige dla mężczyzn Zdjęcia

Brut Oceans marki Brut Parfums Prestige to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. Brut Oceans został wydany w 2007 roku.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Brut Oceans by Brut Parfums Prestige.

Brut Oceans Recenzje Perfum

artplast
artplast

To bardzo atrakcyjny wybitnie męski kolońsko-oceaniczny zapach, odczuwa się w nim cytrusy, mech dębowy, kumarynę, bez zbędnego geranium. Kojarzy mi się on z czasami przed 1990 r. To genialna świeżość ponad Kenzo, Aspen, Antonio Puig Quorum Aqua, Davidoff Cool Water, Jaguar for men itp. nasączone przesadnie geraniolem i cytronelolem. Genialny na wiosnę, lato i jesień, zimą niebezpieczny, bo może ochładzać atmosferę. Trwałość przeciętna do dobrej, projekcja wysoka.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brut Parfums Prestige Brut Oceans, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brut Parfums Prestige Brut Oceans, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Brut Oceans marki Brut Parfums Prestige. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Brut Oceans marki Brut Parfums Prestige reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Carolina Herrera Herrera Aqua Bvlgari Aqva Pour Homme Marine Yves Saint Laurent Kouros Summer Edition 2008 Bond No 9 Wall Street Maitre Parfumeur et Gantier Camelia Chinois Juventus 1897 Man Yves Rocher Antartic Julian Rouas Swing James Heeley Sel Marin Agonist Kallocain Truefitt & Hill Clubman Nautica Pure Nautica