Marki » B » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Brut Musk Brut Parfums Prestige dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

tytoniowy
Brut Musk Brut Parfums Prestige dla mężczyzn Zdjęcia

Brut Musk marki Brut Parfums Prestige to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Brut Musk został wydany w 1986 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, nuty drzewne, tytoń, piżmo, ambra i przyprawy.

Cytrusy Nuty drzewne Tytoń Piżmo Ambra Przyprawy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Brut Musk by Brut Parfums Prestige.

Brut Musk Recenzje Perfum

artplast
artplast

To atrakcyjny lekko słodki zapach syntetycznego białego piżma wraz z mirtem, akordami kwiatowymi oraz minimalnie dymnymi. Pasuje na chłodne i pochmurne dni. Trwały

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brut Parfums Prestige Brut Musk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brut Parfums Prestige Brut Musk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Brut Musk marki Brut Parfums Prestige. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Brut Musk marki Brut Parfums Prestige reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Christian Dior Dior Homme Calvin Klein CK One Summer 2005 Chevignon Chevignon CC Al-Rehab Silver Givenchy Le De Givenchy Morgan Light My Heart Collection Homme Benetton Benetton Pure Sport Men Krizia Easy Krizia Neil Morris Storm Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Amoureux 6 Corine de Farme Eros Hot Damien Bash Omen