Marki » B » aromatyczno - fougere « Grupy

Brut Black (Brut Titan) Brut Parfums Prestige dla mężczyzn

Brut Black (Brut Titan) Brut Parfums Prestige dla mężczyzn

lekko korzenny

Brut Black (Brut Titan) marki Brut Parfums Prestige to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są cytrusy, lawenda, anyż i bazylia; nutami serca są nuty kwiatowe i nuty przyprawowe; nutą bazy jest nuty drzewne.

Cytrusy Lawenda Anyż Bazylia

Nuty kwiatowe Nuty przyprawowe

Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Brut Black (Brut Titan) by Brut Parfums Prestige.

Brut Black (Brut Titan) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brut Parfums Prestige Brut Black (Brut Titan), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brut Parfums Prestige Brut Black (Brut Titan), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Brut Black (Brut Titan) marki Brut Parfums Prestige. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Brut Black (Brut Titan) marki Brut Parfums Prestige reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Calvin Klein Truth For Men Jean Paul Gaultier Le Male Tonique Cologne Jesus Del Pozo Adventure Quasar Maurer & Wirtz Tabac Man Avon His Story Tom Tailor New Experience Man Lancetti Etre Homme Loewe Esencia pour Homme Franck Olivier Sun Java for Men Zara Zara Collection Man The American Line Air Force - Stealth CnR Create Taurus for Men