Marki » B » drzewno - szyprowe « Grupy

Brut Alaska Brut Parfums Prestige dla mężczyzn

Brut Alaska Brut Parfums Prestige dla mężczyzn

Miałem: 1

Brut Alaska Brut Parfums Prestige dla mężczyzn Zdjęcia

Brut Alaska marki Brut Parfums Prestige to drzewno - szyprowe perfumy dla mężczyzn. Brut Alaska został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka, ananas, jabłko i lawenda; nutami serca są rozmaryn, goździk (przyprawa) i pieprz; nutami bazy są paczula, cedr, skóra, ambra i wanilia.

Bergamotka Ananas Jabłko Lawenda

Rozmaryn Goździk (przyprawa) Pieprz

Paczula Cedr Skóra Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Brut Alaska by Brut Parfums Prestige.

London for Men
Surrender

Brut Alaska Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brut Parfums Prestige Brut Alaska, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brut Parfums Prestige Brut Alaska, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Brut Alaska marki Brut Parfums Prestige. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Brut Alaska marki Brut Parfums Prestige reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Hermes Bel Ami Aramis Aramis 900 Gianfranco Ferre Pontaccio 21 Acqua di Parma Acqua di Parma Profumo Luciano Soprani LS Man Montana Montana Homme Yves Saint Laurent Kouros Fraicheur Miller Harris Feuilles de Tabac Le Labo Patchouli 24 Azzaro Azzaro Cuba Paris Cuba Green Rituals No. 06 Green Bergamot & Vetiver