Marki » B » aromatyczno - wodne « Grupy

Brut Actif Blue Brut Parfums Prestige dla mężczyzn

Brut Actif Blue Brut Parfums Prestige dla mężczyzn

Brut Actif Blue Brut Parfums Prestige dla mężczyzn Zdjęcia Brut Actif Blue Brut Parfums Prestige dla mężczyzn Zdjęcia

Brut Actif Blue marki Brut Parfums Prestige to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. Brut Actif Blue został wydany w 1994 roku. Nutami głowy są lawenda, mięta wodna, jabłko i gruszka; nutami serca są nuty morskie, geranium i zielona trawa; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Lawenda Mięta wodna Jabłko Gruszka

Nuty morskie Geranium Zielona trawa

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Brut Actif Blue by Brut Parfums Prestige.

Brut Actif Blue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brut Parfums Prestige Brut Actif Blue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brut Parfums Prestige Brut Actif Blue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Brut Actif Blue marki Brut Parfums Prestige. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Brut Actif Blue marki Brut Parfums Prestige reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Bvlgari Aqva Pour Homme Mexx Mexx Ice Touch Man Jil Sander Jil Sander Sun Men Fresh Yves Saint Laurent Kouros Summer Edition 2008 Calvin Klein CK One Summer 2009 Davidoff Cool Water Woman Cool Summer Calypso Christiane Celle Calypso Marine James Heeley Sel Marin Ebba Los Angeles By Sea S-Perfume S-Perfume Burberry Burberry Sport Ice for Men Roccobarocco Piazza di Spagna Uomo