Marki » B » aromatyczno - wodne « Grupy

Brut Actif Blue Brut Parfums Prestige dla mężczyzn

Brut Actif Blue Brut Parfums Prestige dla mężczyzn

Brut Actif Blue Brut Parfums Prestige dla mężczyzn Zdjęcia Brut Actif Blue Brut Parfums Prestige dla mężczyzn Zdjęcia

Brut Actif Blue marki Brut Parfums Prestige to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. Brut Actif Blue został wydany w 1994 roku. Nutami głowy są lawenda, mięta wodna, jabłko i gruszka; nutami serca są nuty morskie, geranium i zielona trawa; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Lawenda Mięta wodna Jabłko Gruszka

Nuty morskie Geranium Zielona trawa

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Brut Actif Blue by Brut Parfums Prestige.

Brut Actif Blue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brut Parfums Prestige Brut Actif Blue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brut Parfums Prestige Brut Actif Blue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Brut Actif Blue marki Brut Parfums Prestige. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Brut Actif Blue marki Brut Parfums Prestige reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Bvlgari Aqva Pour Homme Monotheme Fine Fragrances Venezia Aqva Marina Nautica Nautica Sunset Voyage Ineke Derring-Do Nicole Farhi Bleu Intense Agonist Kallocain DSH Perfumes La Plage Sea Demeter Fragrance Kahala Hawaiian Surf Mario Valentino Ocean Rain Yves Rocher Transat LR Boris Becker Tiens Envol