Marki » B » aromatyczno - fougere « Grupy

Brut Brut Parfums Prestige dla mężczyzn

Brut Brut Parfums Prestige dla mężczyzn

Brut Brut Parfums Prestige dla mężczyzn Zdjęcia Brut Brut Parfums Prestige dla mężczyzn Zdjęcia Brut Brut Parfums Prestige dla mężczyzn Zdjęcia Brut Brut Parfums Prestige dla mężczyzn Zdjęcia Brut Brut Parfums Prestige dla mężczyzn Zdjęcia Brut Brut Parfums Prestige dla mężczyzn Zdjęcia Brut Brut Parfums Prestige dla mężczyzn Zdjęcia Brut Brut Parfums Prestige dla mężczyzn Zdjęcia Brut Brut Parfums Prestige dla mężczyzn Zdjęcia

Brut marki Brut Parfums Prestige to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Brut został wydany w 1964 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Karl Mann. Nutami głowy są bergamotka, cytryna, anyż, bazylia, lawenda i kwiat pomarańczy; nutami serca są jaśmin, geranium i ylang-ylang; nutami bazy są drzewo sandałowe, wetyweria, paczula, mech dębowy, fasolka tonka, wanilia, piżmo i kumaryna.

Bergamotka Cytryna Anyż Bazylia Lawenda Kwiat pomarańczy

Jaśmin Geranium Ylang-ylang

Drzewo sandałowe Wetyweria Paczula mech dębowy Fasolka tonka Wanilia Piżmo Kumaryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Brut by Brut Parfums Prestige.

Brut Special Reserve
Sartorial

Brut Recenzje Perfum

artplast
artplast

To jest znany w Polsce od lat światowej sławy tani męski klasyczny elegancki zapach. Daje poczucie bezpieczeństwa, jak odbierają go Panie, a panom poczucie męskości. Odczuwa się w nim wanilię, jaśmin, kumarynę, tonkę. Jest łagodny i nieprzytłaczający, trwałość przeciętna do dobrej, ale to celowo, by nie powodował bólu głowy, a pozytywność i błogość, którą się wąchając to dzieło odczuwa.

darkblueyed
darkblueyed

Mam 3 latka, 3 i pol, siegam broda ponad stol i biurko Taty. Na biurku ksiazki, slowniki, konspekty wykladow z gramatyki opisowej, olowki, pioro wieczne marki Pelikan, pekata buteleczka zielono- niebieskiego atramentu. W szufladzie biurka- cuda- fajki, paczuszki wisniowej i zielonej Amphory, wyciorki, ubijacze, noze do cygaretek. A w glebi najpierwszej szuflady- buteleczka Bruta. Blawatkowe oczy Taty sie smieja, gdy wacham grube szklo- pachna suche liscie w parku, anyzki- ciasteczka, lawendowe mydlo i skorka pomaranczy. Tata ma zgarbione plecy ale odgarnia czarne wlosy i wiem, ze zawsze bedzie mnie trzymal za reke. Tata- filolog i Jego Brut.

Alixia
Alixia

Brut to zapach ponadczasowy. Piękny. Zapach znany mi od dawna, zapach młodzieńczych uniesień i smaku dorosłości. Ciepły, męski, taki otulający Cię bezpieczną mgiełką prawdziwego faceta:) Tak może pachnieć tylko opiekuńczy, dorosły, atrakcyjny mężczyzna. Nie wiem dlaczego, ale wciąż szukam tego poczucia bezpieczeństwa, jakie dawał mi ten zapach na męskim torsie. Brut to trochę taki niszowiec, podobnie jak faceci, którzy nim pachną:)

Brut by Brut Parfums Prestige 3.82 out of 5 based on 13 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brut Parfums Prestige Brut, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brut Parfums Prestige Brut, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Brut marki Brut Parfums Prestige. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Brut marki Brut Parfums Prestige reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Kouros Cerruti 1881 Men Chanel Antaeus Azzaro Azzaro pour Homme Givenchy Givenchy Gentleman Miraculum Brutal Classic Lalique Lalique Pour Homme Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Mirato Malizia Uomo Vetyver Guy Laroche Drakkar Noir Christian Dior Dior Homme Intense Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Christian Dior Dior Homme Arrogance Arrogance Pour Homme Yves Saint Laurent Opium Miraculum Wars Classic Brut Parfums Prestige Brut Special Reserve Pino Silvestre Pino Silvestre Original Pierre Balmain Balmain de Balmain Thierry Mugler The Taste of Fragrance A*Men