Marki » B » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Babe Brut Parfums Prestige dla kobiet

Babe Brut Parfums Prestige dla kobiet

Babe Brut Parfums Prestige dla kobiet Zdjęcia Babe Brut Parfums Prestige dla kobiet Zdjęcia

Babe marki Brut Parfums Prestige to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Babe został wydany w 1976 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, bergamotka, aldehydy, malina, jaśmin, goździk (roślina), hiacynt, ylang-ylang, konwalia, róża, korzeń irysa, biały miód, ambra, piżmo, kolendra, nasiona selera, mech dębowy i wetyweria.

Cytrusy Bergamotka Aldehydy Malina Jaśmin Goździk (roślina) Hiacynt Ylang-ylang Konwalia Róża Korzeń irysa Biały miód Ambra Piżmo Kolendra Nasiona selera Mech dębowy Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Babe by Brut Parfums Prestige.

Babe Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brut Parfums Prestige Babe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brut Parfums Prestige Babe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Babe marki Brut Parfums Prestige. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Babe marki Brut Parfums Prestige reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Givenchy Amarige D'Amour Avon Anhelo Nina Ricci Deci Dela Sean John Unforgivable Women Black David Yurman David Yurman Fragrance David & Victoria Beckham Signature for Her Novaya Zarya Krasnaya Moskva Germaine Monteil Royal Secret Van Cleef & Arpels Oriens Corine de Farme Ibiza Night Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speziale Molyneux Le Chic