Marki » B » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Babe Brut Parfums Prestige dla kobiet

Babe Brut Parfums Prestige dla kobiet

aldehydowy
Babe Brut Parfums Prestige dla kobiet Zdjęcia Babe Brut Parfums Prestige dla kobiet Zdjęcia

Babe marki Brut Parfums Prestige to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Babe został wydany w 1976 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, bergamotka, aldehydy, malina, jaśmin, goździk (roślina), hiacynt, ylang-ylang, konwalia, róża, korzeń irysa, biały miód, ambra, piżmo, kolendra, nasiona selera, mech dębowy i wetyweria.

Cytrusy Bergamotka Aldehydy Malina Jaśmin Goździk (roślina) Hiacynt Ylang-ylang Konwalia Róża Korzeń irysa Biały miód Ambra Piżmo Kolendra Nasiona selera Mech dębowy Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Babe by Brut Parfums Prestige.

Babe Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brut Parfums Prestige Babe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brut Parfums Prestige Babe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Babe marki Brut Parfums Prestige. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Babe marki Brut Parfums Prestige reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Emanuel Ungaro Diva Yves Rocher Comme une Evidence Le Parfum Menard Merefame Oscar de la Renta Oscar Summer Dew Ulric de Varens Varens essentiel Cassis Douceur Burberry Society CB I Hate Perfume To See A Flower Illume Happiology Sunshower Renato Balestra Oro Revlon Intimate Cerruti Nino Cerruti Pour Femme Novaya Zarya Russkie Uzori