Marki » B » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Aphrodisia Brut Parfums Prestige dla kobiet

Aphrodisia Brut Parfums Prestige dla kobiet

Aphrodisia marki Brut Parfums Prestige to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Aphrodisia został wydany w 1938 roku. Nutami głowy są neroli, bergamotka, cytryna amalfi i nuty owocowe; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin, ylang-ylang, róża i biały miód; nutami bazy są wetyweria, piżmo, mech dębowy, ambra i cywet.

Neroli Bergamotka Cytryna Amalfi Nuty owocowe

Goździk (roślina) Jaśmin Ylang-ylang Róża Biały miód

Wetyweria Piżmo Mech dębowy Ambra Cywet

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aphrodisia by Brut Parfums Prestige.

Aphrodisia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brut Parfums Prestige Aphrodisia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brut Parfums Prestige Aphrodisia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aphrodisia marki Brut Parfums Prestige. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aphrodisia marki Brut Parfums Prestige reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Balenciaga Talisman Sisley Soir de Lune ID Parfums Lettre a Anna Jil Sander Jil Sander Bath and Beauty Ralph Lauren Romance Always Yours Le Labo Iris 39 Grossmith Hasu-no-Hana Atkinsons Bizarre Weil Weil De Weil Jeanne Arthes Jeanne Stefano Canturi Canturi The Organic Pharmacy Organic Glam Oriental Blossom