Marki » B » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Aphrodisia Brut Parfums Prestige dla kobiet

Aphrodisia Brut Parfums Prestige dla kobiet

Aphrodisia marki Brut Parfums Prestige to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Aphrodisia został wydany w 1938 roku. Nutami głowy są neroli, bergamotka, cytryna amalfi i nuty owocowe; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin, ylang-ylang, róża i biały miód; nutami bazy są wetyweria, piżmo, mech dębowy, ambra i cywet.

Neroli Bergamotka Cytryna Amalfi Nuty owocowe

Goździk (roślina) Jaśmin Ylang-ylang Róża Biały miód

Wetyweria Piżmo Mech dębowy Ambra Cywet

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aphrodisia by Brut Parfums Prestige.

Aphrodisia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brut Parfums Prestige Aphrodisia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brut Parfums Prestige Aphrodisia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aphrodisia marki Brut Parfums Prestige. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aphrodisia marki Brut Parfums Prestige reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Fendi Fendi Paco Rabanne Metal Yves Rocher Comme une Evidence Emilio Pucci Vivara (2007) Krizia Krizia Donna Istinto Niki de Saint Phalle Niki de Saint Phalle Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Amoureuse In Love Thymes Goldleaf Jessica Simpson Fancy Nights Long Lost Perfume Memoire Cherie Yardley Chique O Boticario Sensuelle Essence