Marki » B » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Jimmy Bruno Fazzolari dla kobiet i mężczyzn

ozonowy
wodny
Jimmy Bruno Fazzolari dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Jimmy marki Bruno Fazzolari to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Jimmy został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bruno Fazzolari. Nutami głowy są cytryna i ylang-ylang; nutami serca są róża i geranium; nutami bazy są liście fiołka, heliotrop i drzewo sandałowe.

Cytryna Ylang-ylang

Róża Geranium

Liście fiołka Heliotrop Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jimmy by Bruno Fazzolari.

Jimmy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bruno Fazzolari Jimmy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bruno Fazzolari Jimmy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jimmy marki Bruno Fazzolari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jimmy marki Bruno Fazzolari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Lancome Magie Noire Lalique Perles De Lalique Givenchy Givenchy III Pierre Cardin Rose by Cardin ID Parfums Lettre a Anna Delicate Georges Stahl Elle d`Elissa Caron Lady Caron MAC Dejarose Roberto Capucci Capucci de Capucci Dana California Gosh KAOS Brut Parfums Prestige Aphrodisia