Marki » B » « Grupy

Time To Play Women Bruno Banani dla kobiet

kokosowy
cynamonowy
Time To Play Women Bruno Banani dla kobiet Zdjęcia

Time To Play Women marki Bruno Banani to perfumy dla kobiet. Time To Play Women został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, czarna porzeczka i kokos; nutami serca są jaśmin, goździk (przyprawa), cynamon, frezja, konwalia i cyklamen; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, cedr virginia i wanilia.

Bergamotka Mandarynka Czarna porzeczka Kokos

Jaśmin Goździk (przyprawa) Cynamon Frezja Konwalia Cyklamen

Drzewo sandałowe Paczula Cedr Virginia Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Time To Play Women by Bruno Banani.

Time To Play Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bruno Banani Time To Play Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bruno Banani Time To Play Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Time To Play Women marki Bruno Banani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Time To Play Women marki Bruno Banani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Truth Yves Saint Laurent Belle d`Opium Hugo Boss Deep Red Boucheron Trouble DSQUARED² Potion Kenzo Kenzo Jungle Homme Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Lalique Lalique Pour Homme Equus Cartier Le Baiser Du Dragon Kenzo Kenzo pour Homme Escentric Molecules Molecule 01 Bvlgari Jasmin Noir Torrente L`Or de Torrente Paco Rabanne Black XS for Her Chopard Casmir Chanel Chance Eau de Toilette Chopard Casmir Fragrance Festival Blue Lancome Aroma Fit Comptoir Sud Pacifique Bois De Filao Kenzo 5:40 PM in Madagascar