Marki » B » drzewno - aromatyczne « Grupy

Scent From Heaven Bruno Banani dla mężczyzn

Scent From Heaven Bruno Banani dla mężczyzn

Scent From Heaven Bruno Banani dla mężczyzn Zdjęcia

Scent From Heaven marki Bruno Banani to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Scent From Heaven został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są imbir, winogrona, lima, cytryna amalfi i mięta; nutami serca są lawenda, geranium, kardamon i kawa; nutami bazy są heliotrop, nuty drzewne i piżmo.

Imbir Winogrona Lima Cytryna Amalfi Mięta

Lawenda Geranium Kardamon Kawa

Heliotrop Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Scent From Heaven by Bruno Banani.

Scent From Heaven Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bruno Banani Scent From Heaven, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bruno Banani Scent From Heaven, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Scent From Heaven marki Bruno Banani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Scent From Heaven marki Bruno Banani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Thierry Mugler Ice*Men Il Profvmo Touaregh Parfumerie Generale PG06 L'Eau Rare Matale Antica Farmacista Lustrous Fire Floris Elite Boadicea the Victorious Agarwood Collection Provocative Benetton Benetton Verde Man Arno Sorel Shaman Silver Detaille Escrimeur Rubino Cosmetics Predateur ou Proie Esprit Celebration Happy Vibes for Him Nicolai Parfumeur Createur Baladin