Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Magic Women Bruno Banani dla kobiet

Magic Women Bruno Banani dla kobiet

tropikalny
Magic Women Bruno Banani dla kobiet Zdjęcia Magic Women Bruno Banani dla kobiet Zdjęcia Magic Women Bruno Banani dla kobiet Zdjęcia

Magic Women marki Bruno Banani to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Magic Women został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są melon, czerwone jagody, marakuja i fiołek; nutami serca są konwalia i truskawka; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Melon Czerwone jagody Marakuja Fiołek

Konwalia Truskawka

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Magic Women by Bruno Banani.

Magic Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bruno Banani Magic Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bruno Banani Magic Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Magic Women marki Bruno Banani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Magic Women marki Bruno Banani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan DKNY Be Delicious Rihanna Reb'l Fleur Bruno Banani Made for Women Hugo Boss Deep Red Calvin Klein Forbidden Euphoria Calvin Klein CK IN2U for Her Thierry Mugler Alien Essence Absolue Oriflame Elvie Bruno Banani Dangerous Woman Diesel Loverdose Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Lancome La Vie Est Belle Oriflame Divine Sensual Sarantis C-Thru Ruby Puma Animagical Woman Giorgio Armani Emporio Armani Lei Nina Ricci Nina Oriflame Precious Moments Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Hugo Boss Hugo XX