Marki » B » aromatyczno - fougere « Grupy

Made for Men Bruno Banani dla mężczyzn

Made for Men Bruno Banani dla mężczyzn

wodny
Made for Men Bruno Banani dla mężczyzn Zdjęcia Made for Men Bruno Banani dla mężczyzn Zdjęcia

Made for Men marki Bruno Banani to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Made for Men został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są rozmaryn, bergamotka i zielone jabłko; nutami serca są nuty wodne i geranium; nutami bazy są piżmo, mech dębowy, cedr virginia i fasolka tonka.

Rozmaryn Bergamotka Zielone jabłko

Nuty wodne Geranium

Piżmo Mech dębowy Cedr Virginia Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Made for Men by Bruno Banani.

Made for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bruno Banani Made for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bruno Banani Made for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Made for Men marki Bruno Banani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Made for Men marki Bruno Banani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Aramis Tuscany Per Uomo Gucci Gucci Nobile Yves Saint Laurent Kouros Roberto Cavalli Just Cavalli Him Givenchy Les Parfums Mythiques - Xeryus Lancetti Etre Homme Calvin Klein Eternity Summer for Men 2008 Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Cinnamon L`Erbolario Felci Loewe Loewe Pour Homme Ben Sherman 2TONE Gosh On Stage