Marki » B » orientalno - waniliowe « Grupy

Dangerous Woman Bruno Banani dla kobiet

Mam: 16 Miałem: 9 Chcę: 9 Ukochany zapach: 1

kokosowy
tropikalny
Dangerous Woman Bruno Banani dla kobiet Zdjęcia Dangerous Woman Bruno Banani dla kobiet Zdjęcia

Dangerous Woman marki Bruno Banani to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Dangerous Woman został wydany w 2013 roku. Nutę głowy stanowi czarna porzeczka; nutami serca są nuty kwiatowe i mleko kokosowe; nutami bazy są absolut z wanilii i heliotrop.

Czarna porzeczka

Nuty kwiatowe Mleko kokosowe

Absolut z wanilii Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dangerous Woman by Bruno Banani.

Heat Wild Orchid
Night Life by Esprit Summer Edition Women
Bijou
Sun di Gioia
Michalsky for Women

Dangerous Woman Recenzje Perfum

Juanita75
Juanita75

Piękny, piękny, piękny zapach! Będę go bronić do upadu.
Jadłam kiedyś taki deser: waniliowe lody podane na ciepłych wiśniach. Wspaniały. Tak właśnie kojarzy mi się ten zapach. Lody waniliowe. Wiśni co prawda w nim nie ma, za to jest lekko (!) kwaskowata porzeczka. Bardzo apetyczna. Kokos dodatkowo wysładza kompozycję. O dziwo ja takie zapachy bardzo lubię, wręcz kocham przy upałach (co niektórzy uważają niemal za zbrodnię tak pachnieć w gorącym powietrzu), ale cóż poradzę, że wszystkie słodziaki pięknie się wtedy właśnie na mnie rozwijają :D Z BB Dangerous też tak jest i całe szczęście, bo nie muszę z nim czekać do jesieni i zimy...

gardenia
gardenia

Szkoda, że nie ma kategorii: nie znoszę!
Na mojej skórze to jedna z najokropniejszych syntetycznych słodkich owockowo wniliowo landrynkowo kwaskowych CIECZY!!! Tak, cieczy, przepraszam wielbicieli tego pachnidła, ale właśnie ten rodzaj zapachu kojarzę z tandetą i odpychającą taniością...
Nie wiem, co jeszcze dodać? Moją uwagę przykuł ciekawy flakonik i marka, którą lubię za ich pierwszy wypust Woman, podobny do Gucci Rush ale miękciejszy i delikatniejszy, bardzo przyjemny.
Niebezpieczna Kobieta z kolei pogrążyła tę markę w moich oczach, mimo, iż zdaję sobie sprawę, że to marka dolnopółkowa, ale ten rodzaj PERFUM zasługuje w moich oczach na wylanie całości do toalety i szybkie spłukanie, nie zdzierżyłabym go nawet jako odświeżacza, które zresztą w tym miejscu obrażam, w dobrych hotelach nawet te pachną jak drogie perfumy!!!
Nie polecam. Mimo niskiej ceny i dobrej projekcjo-trwałości.

Zombianka
Zombianka

Zapach jakich wiele, bez większego polotu, w sumie nie dziwię się rossmanowskim wyprzedażom- choć w porównaniu z Made for Women tej samej marki wypada o wiele korzystniej. Wybitny nie jest, ale spodobał mi się.
Kokos z wanilią bywają podane w sposób przyduszający, tutaj udało się tego uniknąć. DW jest gładki i przymilny, mam podobne odczucia jak Tam, ale nie wyczuwam porzeczki. Dla mnie to rafaello domowej roboty, kokos z wanilią i tyle. W tle błądzi coś heliotropowego, zalatuje to coś chwilami sztucznością, ale da się to jeszcze zaakceptować. Całość jest liniowa, ale znacznie trwalsza od Made for, 7 godzin wytrzymuje.

Bynajmniej to nie jest kuzyn Hypnotic Poison, jak można byłoby skojarzyć po zerknięciu na skład, nie ta liga- ale raczej nikogo nie odrzuci i w tej cenie jest bezpiecznym pomysłem na prezent.

joanna1
joanna1

"Nie dla każdego" ?
Moim zdaniem "dla ...nikogo" .
Jaka porzeczka ? Jaka wanilia ? Kokos ? Wolne żarty ! Badziewny, plasticzany ulep, w dodatku ( właściwie na szczęście ) kompletnie nietrwały. Po 30 minutach nie ma po nim śladu na skórze choć na ubraniach smrodzi trochę dłużej - co w tym przypadku nie jest żadną zaletą. Doszukiwanie się podobieństw do HP Diora jest dla mnie niezrozumiałe i kompletnie pozbawione sensu.
Całe dangerous polega na chybionej inwestycji środków, które z powodzeniem można przeznaczyć na inne, rozsądniejsze cele np. miniaturkę perfum które... pachną :)

asiaaa
asiaaa

Ten zapach jest po prostu przepiękny.Zawsze szukam w zapachach wanilii i do tej pory zawsze coś mi nie pasowało,a tutaj ta mieszanka czarnej porzeczki,kokosa i wanilii mnie powala.Jest coś urzekającego w tych perfumach,co nie pozwala o nich zapomnieć.

Tam
Tam

Niegdy nie ciągnęło mnie do wytworów marki Bruno Banani, te niepoważnie "krzywe" butelki nie obiecywały niczego ciekawego wewnątrz. Po teście jestem zaskoczona in plus, to milsze, niż rozczarowania. Perfumy są mocno zbudowane, odważnie rozpoczynają atak porzeczką i niezidentyfikowanymi nutami "kwiatowymi", ale niebezpieczeństwa w tym natarciu żadnego, gdyż szybko pokazują swe prawdziwe, słodkie oblicze. Kokos i migdałowy heliotrop wręcz obezwładniają miękkością, puszystością, wchłaniają człowieka bez reszty. Czuję się jak dziecko w najbezpieczniejszych objęciach czułej babci, która właśnie upiekła kokosowe ciasteczka. Gdzież tu niebezpieczeństwo? Chyba w tym, że po zaaplikowaniu perfum zbyt intensywnie myśli się o wizycie w cukierni :)
Wrzucam te perfumy do prywatnej podkategorii "pocieszyciele", będą się dobrze spisywały w szarugi i zamiecie, także te duchowe.

Edytuję po kilku godzinach:
kokos zespolił się ze skórą, wydaje się, że szorowanie szczotą nie pomoże. Jeśli ktoś poszukiwał pancernego kokosa, nie musi szukać dalej, Będzie go miał do upojenia, do zatracenia, na wieczną rzeczy pamiątkę. Jego moc po tylu godzinach jest niepokojąca, jest niesamowita, a jednak - jest...dangerous...

violaa92
violaa92

Myślałam że nowe perfumy Bruno Banani mnie powalą a tu wielkie rozczarowanie. Słyszałam wiele pochlebnych opinii, ale moje odczucia są zdecydowanie negatywne. Dużo za dużo kokosowego szaleństwa. Uwielbiam wszystko co kokosowe ale ten zapach wręcz mnie odpycha. Ciężko, duszno, słodko - powinno mi się podobać a jednak nie.
Połączenie kokosu z wanilią i dodatkowo z czarną porzeczką (kolejność nieprzypadkowa) jest zbyt przytłaczające. Za dużo tu jakby "gęstej" słodyczy. Ani trochę nie kojarzą mi się z niebezpieczną kobietą, raczej z przesłodzoną landryną zza dużą ilością podkładu na twarzy :( A szkoda.

Może jeszcze kiedyś spróbuję. Wydaje mi się że bardziej by pasowały zimą, wtedy powącham i zobaczę czy dalej odnoszę tak złe wrażenie o tym zapachu.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bruno Banani Dangerous Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bruno Banani Dangerous Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dangerous Woman marki Bruno Banani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dangerous Woman marki Bruno Banani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler Alien Essence Absolue Yves Saint Laurent Black Opium Kenzo Kenzo Amour Versace Crystal Noir Hugo Boss Deep Red Nina Ricci Ricci Ricci Beyonce Heat Chopard Casmir Givenchy Ange ou Demon Diesel Loverdose Christian Dior Dior Addict Thierry Mugler Angel Paco Rabanne Black XS for Her Naomi Campbell Naomi Campbell At Night Avon Christian Lacroix Nuit Giorgio Armani Si Yves Saint Laurent Manifesto Puma Flowing Viktor&Rolf Flowerbomb Lacoste Lacoste Pour Femme