Marki » B » drzewno - przyprawowe « Grupy

Dangerous Man Bruno Banani dla mężczyzn

Dangerous Man Bruno Banani dla mężczyzn

morski
Dangerous Man Bruno Banani dla mężczyzn Zdjęcia

Dangerous Man marki Bruno Banani to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Dangerous Man został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, pomarańcza, kumkwat, mandarynka i woda morska; nutami serca są gałka muszkatołowa, goździk (przyprawa) i pieprz; nutami bazy są cedr virginia, ambra i fasolka tonka.

Bergamotka Cytryna Amalfi Pomarańcza Kumkwat Mandarynka Woda morska

Gałka muszkatołowa Goździk (przyprawa) Pieprz

Cedr Virginia Ambra Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dangerous Man by Bruno Banani.

Dangerous Man Recenzje Perfum

Marcin__
Marcin__

Dangerous Man to jedne z tych perfum, których, mam wrażenie, nigdy nie zużyję do końca.
Widzę wyraźnie, jak mój gust zmienia się na przestrzeni lat, perfumy, których używałem jako nastolatek teraz zaczynają mnie odrzucać.
Patrząc po nutach, powinien to być zapach świeży, drzewno-przyprawowy z cytrusami na wstępie. Jednak ja, doszedłem do tego wniosku dopiero teraz, czuję tu alkohol. Nie mam na myśli alkoholu ze składu, raczej zapach świeżo zrobionego vodka martini z plastrem cytryny wkrojonym do szklanki. Raz powąchać - ok, ale nosić - hm...
Ogólnie Bruno Banani, jako jedna z marek "pod opieką" Procter & Gamble, jakością nie grzeszy. I to niestety czuć. Ostatni raz założyłem Dangerous Man jakiś miesiąc temu. Czułem się tak, jakbym dopiero co wracał z imprezy i parował ze mnie alkohol.
Trwałość - 5-6 h. Projekcja - niestety dobra

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bruno Banani Dangerous Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bruno Banani Dangerous Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dangerous Man marki Bruno Banani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dangerous Man marki Bruno Banani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Jil Sander Sander for Men Gucci Gucci pour Homme Louis Feraud Feraud Homme Kenzo Power Jaguar Jaguar Prestige Dianne Brill Cosmetics Dianne Brill Stephanie de Saint-Aignan Tobacco Mucho Ayala Moriel Vetiver Racinettes Cuba Paris Cuba Orange Les Fleurs De Bach Vivacite(s) de Bach Profumi di Pantelleria Dammuso Lubin Bluff