Marki » B » aromatyczno - zielone « Grupy

Bruno Banani Man Bruno Banani dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

lekko korzenny
Bruno Banani Man Bruno Banani dla mężczyzn Zdjęcia

Bruno Banani Man marki Bruno Banani to aromatyczno - zielone perfumy dla mężczyzn. Bruno Banani Man został wydany w 2000 roku. Nutami głowy są lawenda, bazylia i anyż gwiazdkowaty; nutami serca są kawa, kminek, goździk (przyprawa) i heliotrop; nutami bazy są fasolka tonka, paczula, wanilia i cedr.

Lawenda Bazylia Anyż gwiazdkowaty

Kawa Kminek Goździk (przyprawa) Heliotrop

Fasolka tonka Paczula Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bruno Banani Man by Bruno Banani.

Bruno Banani Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bruno Banani Bruno Banani Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bruno Banani Bruno Banani Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bruno Banani Man marki Bruno Banani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bruno Banani Man marki Bruno Banani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Cerruti Image Christian Dior Jules L`Artisan Parfumeur L'Eau de L'Artisan L`Occitane en Provence The Vert  (Green Tea) Gant Gant Summer Lush Go Green Elizabeth Arden Green Tea Intense Opus Oils Absintheo Demeter Fragrance Grass Corine de Farme Douceur Nature The Vert Demeter Fragrance Bamboo