Marki » B » aromatyczno - zielone « Grupy

Bruno Banani Man Bruno Banani dla mężczyzn

Bruno Banani Man Bruno Banani dla mężczyzn

lekko korzenny
Bruno Banani Man Bruno Banani dla mężczyzn Zdjęcia

Bruno Banani Man marki Bruno Banani to aromatyczno - zielone perfumy dla mężczyzn. Bruno Banani Man został wydany w 2000 roku. Nutami głowy są lawenda, bazylia i anyż gwiazdkowaty; nutami serca są kawa, kminek, goździk (przyprawa) i heliotrop; nutami bazy są fasolka tonka, paczula, wanilia i cedr.

Lawenda Bazylia Anyż gwiazdkowaty

Kawa Kminek Goździk (przyprawa) Heliotrop

Fasolka tonka Paczula Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bruno Banani Man by Bruno Banani.

Bruno Banani Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bruno Banani Bruno Banani Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bruno Banani Bruno Banani Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bruno Banani Man marki Bruno Banani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bruno Banani Man marki Bruno Banani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hugo Boss Boss Bottled Cerruti L`Essence de Cerruti Christian Dior Aqua Fahrenheit Zara Zara For Him Annayake Love for Him Puma Time to Play Man Everlast Uppercut Tonino Lamborghini Esplosivo Christian Dior Fahrenheit Cologne L`Occitane en Provence Verveine Lacoste Challenge Lacoste Lacoste Elegance Bruno Banani Pure Man Oriflame Signature Yves Rocher Neonatura Elevate Kenzo Kenzo Homme Sport Oriflame Sun Davidoff Echo Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Men Alfred Dunhill Dunhill