Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Absolute Woman Bruno Banani dla kobiet

Absolute Woman Bruno Banani dla kobiet

Absolute Woman Bruno Banani dla kobiet Zdjęcia Absolute Woman Bruno Banani dla kobiet Zdjęcia Absolute Woman Bruno Banani dla kobiet Zdjęcia

Absolute Woman marki Bruno Banani to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Absolute Woman został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są różowy grejpfrut, różowy pieprz, bergamotka, liczi i jeżyna; nutami serca są róża, aksamitka, jaśmin i kwiat pomarańczy; nutami bazy są ambra, wanilia, mech, piżmo, paczula i cedr.

Różowy grejpfrut Różowy pieprz Bergamotka Liczi Jeżyna

Róża Aksamitka Jaśmin Kwiat pomarańczy

Ambra Wanilia Mech Piżmo Paczula Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Absolute Woman by Bruno Banani.

Absolute Woman Recenzje Perfum

chjena
chjena

Bardzo miłe zaskoczenie marką Bruno Banani - kojarzy mi się, że jej zapachy dla kobiet nie są specjalnie lubiane, a przynajmniej niczym szczególnym się nie wyróżniają, więc Absolute Woman psiknęłam sobie w drogerii na nadgarstek od niechcenia, właściwie to ironicznie. A tu proszę, wyszła bardzo przyjemna kwaśna słodycz owoców, przy czym ani jedno, ani drugie nie zostało potraktowane zbyt dosłownie. Oczywiście jest różowy grejpfrut, ale w takim drinkowym wręcz charakterze, cierpka jeżyna i soczyste liczi, a wszystko posypane suto czerwonym pieprzem. Baza już bardziej kwiatowa niż owocowa, perfumy cichną dość banalną, ale wciąż ładną różą w towarzystwie rzadko wykorzystywanej, a lubianej przeze mnie aksamitki, która nadaje zapachom takiego polnego, swojskiego charakteru.

Taki sympatyczny zadzior z niego, właściwie każdemu powinien się spodobać, ale nie można też stwierdzić, żeby był jakoś szczególnie wtórny. A może po prostu ja lubię kwaśne owoce? Te podano tutaj w sposób wyjątkowo udany.

mamigora
mamigora

z początku niechętnie, bo na pappierowym testerze wydały sie wtórne. Owszem sa wtórne, ponieważ wachając je po pewnym czasie na sobie, odkryłam, że przypominają mi pewien klasyk. Otóż jeśli pamiętacie i cenicie 'Intuition' Estee Lauder, macie tańsza kopię do wypróbowania. To chyba mix grejpfruta, bergamotki i żywicy bursztynowej prowadzi od jednej kompozycji do drugiej. Nie jest to łudzące podobieństwo, ale dziką aure cytrusowych detergentów zalanych mlekiem odnajduję w jednym i w drugim zapachu. Absolutna kobieta jest bardziej cierpka, wyrazistsza, wyciska z siebie wiecej owocowego miąższu. Zapach dla radosnej i zaczepnej flirciary, która potrafi zbić na kwaśne jabłko.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bruno Banani Absolute Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bruno Banani Absolute Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Absolute Woman marki Bruno Banani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Absolute Woman marki Bruno Banani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Rihanna Reb'l Fleur Rihanna Nude Bruno Banani Dangerous Woman Dolce&Gabbana D&G Light Blue Christian Dior Miss Dior Cherie Salvatore Ferragamo Signorina Naomi Campbell Private Torrente L`Or de Torrente Naomi Campbell Naomi Campbell At Night Avon Christian Lacroix Absynthe Bruno Banani Bruno Banani Woman Chopard Casmir Giorgio Armani Si Nina Ricci Ricci Ricci Oriflame Mirage Chanel Chance Eau Tendre Giorgio Armani Armani Code for Women Eon Productions James Bond 007 for Women Gucci Gucci Premiere Coty Chanson d'Eau