Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Absolute Woman Bruno Banani dla kobiet

Absolute Woman Bruno Banani dla kobiet

Absolute Woman Bruno Banani dla kobiet Zdjęcia Absolute Woman Bruno Banani dla kobiet Zdjęcia Absolute Woman Bruno Banani dla kobiet Zdjęcia

Absolute Woman marki Bruno Banani to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Absolute Woman został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są różowy grejpfrut, różowy pieprz, bergamotka, liczi i jeżyna; nutami serca są róża, aksamitka, jaśmin i kwiat pomarańczy; nutami bazy są ambra, wanilia, mech, piżmo, paczula i cedr.

Różowy grejpfrut Różowy pieprz Bergamotka Liczi Jeżyna

Róża Aksamitka Jaśmin Kwiat pomarańczy

Ambra Wanilia Mech Piżmo Paczula Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Absolute Woman by Bruno Banani.

Absolute Woman Recenzje Perfum

mamigora
mamigora

z początku niechętnie, bo na pappierowym testerze wydały sie wtórne. Owszem sa wtórne, ponieważ wachając je po pewnym czasie na sobie, odkryłam, że przypominają mi pewien klasyk. Otóż jeśli pamiętacie i cenicie 'Intuition' Estee Lauder, macie tańsza kopię do wypróbowania. To chyba mix grejpfruta, bergamotki i żywicy bursztynowej prowadzi od jednej kompozycji do drugiej. Nie jest to łudzące podobieństwo, ale dziką aure cytrusowych detergentów zalanych mlekiem odnajduję w jednym i w drugim zapachu. Absolutna kobieta jest bardziej cierpka, wyrazistsza, wyciska z siebie wiecej owocowego miąższu. Zapach dla radosnej i zaczepnej flirciary, która potrafi zbić na kwaśne jabłko.

Absolute Woman by Bruno Banani 2.63 out of 5 based on 10 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bruno Banani Absolute Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bruno Banani Absolute Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Absolute Woman marki Bruno Banani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Absolute Woman marki Bruno Banani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Naomi Campbell Private Rihanna Reb'l Fleur Naomi Campbell Naomi Campbell At Night Rihanna Nude Dolce&Gabbana D&G Light Blue Avon Christian Lacroix Absynthe Chanel Chance Eau Tendre Yves Saint Laurent Baby Doll Torrente L`Or de Torrente Naomi Campbell Queen of Gold Eon Productions James Bond 007 for Women Bruno Banani Dangerous Woman Beyonce Midnight Heat Dolce&Gabbana Light Blue Dreaming in Portofino Masaki Matsushima Masaki/Masaki Hugo Boss Hugo XX Bruno Banani Bruno Banani Woman Thierry Mugler Womanity Giorgio Armani Armani Code for Women Nina Ricci Ricci Ricci