Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

About Women Bruno Banani dla kobiet

About Women Bruno Banani dla kobiet

Mam: 4 Miałem: 8

About Women Bruno Banani dla kobiet Zdjęcia About Women Bruno Banani dla kobiet Zdjęcia

About Women marki Bruno Banani to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. About Women został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są zielone jabłko, czerwona pomarańcza, nuty owocowe i truskawka; nutami serca są irys, róża i fiołek; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, fasolka tonka i wanilia.

Zielone jabłko Czerwona pomarańcza Nuty owocowe Truskawka

Irys Róża Fiołek

Drzewo sandałowe Ambra Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about About Women by Bruno Banani.

About Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bruno Banani About Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bruno Banani About Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum About Women marki Bruno Banani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu About Women marki Bruno Banani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Bright Crystal Bruno Banani Pure Woman Lancome Tresor In Love Bruno Banani Bruno Banani Woman Chopard Cascade Avon Treselle Yves Saint Laurent Parisienne Lanvin Oxygene Salvatore Ferragamo Signorina Chopard Happy Spirit Lolita Lempicka Eau de Desir Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme Nina Ricci Deci Dela Versace Versace Pierre Cardin Signe Cardin for Her Franck Olivier L'Eau de Franck Olivier O Boticario Glamour Girard Bali Sunrise Franck Olivier Blue La Perla Io