Marki » B » « Grupy

About Men Bruno Banani dla mężczyzn

About Men Bruno Banani dla mężczyzn

About Men Bruno Banani dla mężczyzn Zdjęcia About Men Bruno Banani dla mężczyzn Zdjęcia

About Men marki Bruno Banani to perfumy dla mężczyzn. About Men został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bernard Ellena. Nutami głowy są grejpfrut i jabłko; nutami serca są lilia i jaśmin; nutami bazy są fasolka tonka i ambra.

Grejpfrut Jabłko

Lilia Jaśmin

Fasolka tonka Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about About Men by Bruno Banani.

About Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bruno Banani About Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bruno Banani About Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum About Men marki Bruno Banani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu About Men marki Bruno Banani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Histoires de Parfums 1740 Marquis de Sade Miraculum Pani Walewska Salvador Dali Salvador Dali Montale Chocolate Greedy Montale Full Incense Gres Cabotine Chanel Antaeus Chanel Allure Pour Homme Cacharel LouLou Montale Attar Boucheron Boucheron L`Artisan Parfumeur Patchouli Patch Burberry London for Men Burberry Burberry Brit for Men Montale Patchouli Leaves Miraculum Brutal Classic Boucheron Jaipur Homme Reminiscence Patchouli DSQUARED² He Wood DSQUARED² Potion Royal Black