Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Seplasia Bruno Acampora dla kobiet

Seplasia Bruno Acampora dla kobiet

tuberozowy
Seplasia Bruno Acampora dla kobiet Zdjęcia Seplasia Bruno Acampora dla kobiet Zdjęcia Seplasia Bruno Acampora dla kobiet Zdjęcia Seplasia Bruno Acampora dla kobiet Zdjęcia

Seplasia marki Bruno Acampora to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Seplasia został wydany w 1980 roku. Nutami głowy są jaśmin, neroli, geranium, tuberoza, róża i fiołek; nutami serca są piżmo, paczula, kolendra, bergamotka i cytryna amalfi; nutami bazy są wetyweria, ylang-ylang i brazylijskie drzewo różane.

Jaśmin Neroli Geranium Tuberoza Róża Fiołek

Piżmo Paczula Kolendra Bergamotka Cytryna Amalfi

Wetyweria Ylang-ylang Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Seplasia by Bruno Acampora.

Seplasia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bruno Acampora Seplasia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bruno Acampora Seplasia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Seplasia marki Bruno Acampora. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Seplasia marki Bruno Acampora reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Angel Schlesser Angel Schlesser Essential Kenzo Flower by Kenzo Le Parfum Guerlain L'Instant Magique Tommy Bahama Tommy Bahama Michael Kors Michael Kors Keiko Mecheri Peau de Peche Frederic Malle L'Eau d'Hiver Parfums DelRae Mythique Anya`s Garden Moon Dance Burberry Burberry Sport for Women Monotheme Fine Fragrances Venezia Ibiza Nightflowers Salvador Dali ITISLOVE Intense