Marki » B » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Prima T Bruno Acampora dla kobiet

Prima T Bruno Acampora dla kobiet

żółtych kwiatów
Prima T Bruno Acampora dla kobiet Zdjęcia Prima T Bruno Acampora dla kobiet Zdjęcia Prima T Bruno Acampora dla kobiet Zdjęcia Prima T Bruno Acampora dla kobiet Zdjęcia

Prima T marki Bruno Acampora to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Prima T został wydany w 1977 roku. Nutami głowy są narcyz, róża, fiołek i jaśmin; nutami serca są galbanum, mandarynka, konwalia i lilia; nutami bazy są piżmo i paczula.

Narcyz Róża Fiołek Jaśmin

Galbanum Mandarynka Konwalia Lilia

Piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Prima T by Bruno Acampora.

Prima T Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bruno Acampora Prima T, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bruno Acampora Prima T, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Prima T marki Bruno Acampora. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Prima T marki Bruno Acampora reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Lancome Magie Noire Clinique Aromatics Elixir Guerlain Philtre d'Amour Lancome Cuir de Lancome (La Collection Fragrances) Pierre Balmain Ivoire de Balmain Versace Gianni Versace Creed Feuille Verte Miller Harris Fleurs de Sel Lotto Gravity Power for Women L`Erbolario Patchouli Paris Hilton Tease Molyneux Le Chic