Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Musc Bruno Acampora dla kobiet

Musc Bruno Acampora dla kobiet

Musc Bruno Acampora dla kobiet Zdjęcia Musc Bruno Acampora dla kobiet Zdjęcia Musc Bruno Acampora dla kobiet Zdjęcia Musc Bruno Acampora dla kobiet Zdjęcia

Musc marki Bruno Acampora to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Musc został wydany w 1975 roku. Nutę głowy stanowi piżmo; nutami serca są jaśmin, ambra, goździk (przyprawa), róża i fiołek; nutami bazy są drzewo sandałowe i paczula.

Piżmo

Jaśmin Ambra Goździk (przyprawa) Róża Fiołek

Drzewo sandałowe Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Musc by Bruno Acampora.

Musc Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bruno Acampora Musc, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bruno Acampora Musc, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Musc marki Bruno Acampora. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Musc marki Bruno Acampora reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Balenciaga Prelude Banana Republic Alabaster Al-Rehab Al Fakhamah L`Artisan Parfumeur L’Ete en Douce Burberry The Beat Loewe I Loewe You Liz Claiborne Curve Connect for Men Revlon Fire & Ice Cool Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft No 1 Edelweiss Lili Bermuda Paradise Space NK Santalrosa Nobile 1942 Ponte Vecchio W