Marki » B » kwiatowe « Grupy

Jasmin Bruno Acampora dla kobiet

Jasmin Bruno Acampora dla kobiet

żółtych kwiatów
Jasmin Bruno Acampora dla kobiet Zdjęcia Jasmin Bruno Acampora dla kobiet Zdjęcia Jasmin Bruno Acampora dla kobiet Zdjęcia Jasmin Bruno Acampora dla kobiet Zdjęcia

Jasmin marki Bruno Acampora to kwiatowe perfumy dla kobiet. Jasmin został wydany w 1978 roku. Nutę głowy stanowi jaśmin; nutami serca są goździk (przyprawa) i cyklamen; nutą bazy jest ylang-ylang.

Jaśmin

Goździk (przyprawa) Cyklamen

Ylang-ylang

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jasmin by Bruno Acampora.

Jasmin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bruno Acampora Jasmin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bruno Acampora Jasmin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jasmin marki Bruno Acampora. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jasmin marki Bruno Acampora reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Caroll Caroll de Caroll Burberry London Escada Jardin de Soleil L`Occitane en Provence Eau du Val (Magnolia) Esteban Angelic Flower Crabtree & Evelyn Evelyn Rose Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Light Rochas Eau Sensuelle Ulric de Varens Varens essentiel Rose Glamour Krigler Chateau Krigler JoAnne Bassett Madame Pompadour Romane Ever Classic