Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

Iranzol Bruno Acampora dla kobiet

Iranzol Bruno Acampora dla kobiet

Iranzol Bruno Acampora dla kobiet Zdjęcia Iranzol Bruno Acampora dla kobiet Zdjęcia Iranzol Bruno Acampora dla kobiet Zdjęcia Iranzol Bruno Acampora dla kobiet Zdjęcia

Iranzol marki Bruno Acampora to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Iranzol został wydany w 1975 roku. Nutami głowy są drzewo sandałowe i piżmo; nutami serca są jaśmin, galbanum, ambra i róża; nutami bazy są paczula i wanilia.

Drzewo sandałowe Piżmo

Jaśmin Galbanum Ambra Róża

Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Iranzol by Bruno Acampora.

Iranzol Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bruno Acampora Iranzol, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bruno Acampora Iranzol, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Iranzol marki Bruno Acampora. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Iranzol marki Bruno Acampora reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Princesse Marina De Bourbon Nuit Des Bourbon Elizabeth Taylor Diamonds and Rubies Iceberg The Iceberg Fragrance Jean Paul Gaultier Classique Rock Star Yves Saint Laurent Baiser de Cinema Rasasi Roaa Morris Gocce di Napoleon Thomas Sabo Charm Rose Tesori d`Oriente Marrakech Ibisco E Pepe Rosa David & Victoria Beckham Intimately Yours Women Brut Parfums Prestige Feminin Exotique