Marki » B » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

B. Green Brooksfield dla mężczyzn

B. Green Brooksfield dla mężczyzn

B. Green marki Brooksfield to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. B. Green został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Florence Idier. Nutami głowy są gałka muszkatołowa, kardamon, cytryna amalfi, lima, werbena cytrynowa i sosna; nutami serca są jaśmin, geranium, cedr virginia i bluszcz; nutami bazy są piżmo, ambra, tytoń, liść figi i skóra.

Gałka muszkatołowa Kardamon Cytryna Amalfi Lima Werbena cytrynowa Sosna

Jaśmin Geranium Cedr Virginia Bluszcz

Piżmo Ambra Tytoń Liść figi Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about B. Green by Brooksfield.

B. Green Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brooksfield B. Green, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brooksfield B. Green, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum B. Green marki Brooksfield. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu B. Green marki Brooksfield reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Carolina Herrera 212 Men a Summer on Ice 2003 Geo. F. Trumper Bay Rum Cologne Odori Zafferano L`Artisan Parfumeur Tea for Two Trussardi Trussardi Inside Iced Frapin L`Humaniste O Boticario Styletto Demeter Fragrance Chai Tea Cale Fragranze d’Autore Dolce Riso Givenchy Givenchy Pour Homme Adventure Sensations Carolina Herrera Herrera for Men Refreshing Ginger Jeanne Arthes Sultane 1001 Nights