Marki » B » drzewno - aromatyczne « Grupy

Black Fleece Brooks Brothers dla mężczyzn

Black Fleece Brooks Brothers dla mężczyzn

Black Fleece Brooks Brothers dla mężczyzn Zdjęcia

Black Fleece marki Brooks Brothers to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Black Fleece został wydany w 1950 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vincent Schaller. Nutami głowy są cytrusy i przyprawy; nutami serca są geranium i drzewo różane; nutami bazy są wetyweria, paczula i kadzidło.

Cytrusy Przyprawy

Geranium Drzewo różane

Wetyweria Paczula Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Black Fleece by Brooks Brothers.

Black Fleece Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brooks Brothers Black Fleece, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brooks Brothers Black Fleece, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Black Fleece marki Brooks Brothers. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Black Fleece marki Brooks Brothers reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Joop! Joop! Go Adidas Fair Play S.T. Dupont Essence Pure Pour Homme Hollister Jake Fragonard Papa Cheri David & Victoria Beckham Pure Instinct Caron Le 3` Homme de Caron Smell Bent Felix Navidad Benetton Benetton Verde Man UNTITLED Untitled No. 5 by Maria McElroy Byblos Bamboo Nicolai Parfumeur Createur Baladin