Marki » B » drzewno - aromatyczne « Grupy

Black Fleece Brooks Brothers dla mężczyzn

Black Fleece Brooks Brothers dla mężczyzn

Black Fleece Brooks Brothers dla mężczyzn Zdjęcia

Black Fleece marki Brooks Brothers to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Black Fleece został wydany w 1950 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vincent Schaller. Nutami głowy są cytrusy i przyprawy; nutami serca są geranium i drzewo różane; nutami bazy są wetyweria, paczula i kadzidło.

Cytrusy Przyprawy

Geranium Drzewo różane

Wetyweria Paczula Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Black Fleece by Brooks Brothers.

Black Fleece Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brooks Brothers Black Fleece, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brooks Brothers Black Fleece, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Black Fleece marki Brooks Brothers. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Black Fleece marki Brooks Brothers reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Liz Claiborne Lucky You Kenzo Kenzo Homme  Boisee Jil Sander Jil Sander Man D.S. & Durga Beartrapper Cartier Pasha de Cartier Cartier Eau de Cartier Concentree Edition Limitee Fragonard Les Naturelles: Lavande Ferrari Ferrari Light Essence Avon Mesmerize for Women Abercrombie & Fitch 41 Cologne UNTITLED Untitled No. 5 by Maria McElroy Social Creatures Rebel Ambush