Marki » B » kwiatowe « Grupy

White Dahlia Bronnley dla kobiet

White Dahlia Bronnley dla kobiet

White Dahlia marki Bronnley to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, irys, ylang-ylang, heliotrop i róża.

Piżmo Irys Ylang-ylang Heliotrop Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Dahlia by Bronnley.

White Dahlia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bronnley White Dahlia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bronnley White Dahlia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Dahlia marki Bronnley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Dahlia marki Bronnley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Joya Shades of Dusk Royal Jasmine The Body Shop White Gardenia Barbie Barbie Princess Bvlgari Bvlgari Pour Femme Mandarina Duck Mandarina Duck Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum Franck Olivier White Touch Bronnley Hibiscus Eau Fraiche Guerlain Aqua Allegoria Pivoine Magnifica Davidoff Echo Women Summer Fizz Tom Tailor Bodytalk Woman Etienne Aigner In Leather