Marki » B » kwiatowe « Grupy

White Dahlia Bronnley dla kobiet

White Dahlia Bronnley dla kobiet

White Dahlia marki Bronnley to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, irys, ylang-ylang, heliotrop i róża.

Piżmo Irys Ylang-ylang Heliotrop Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Dahlia by Bronnley.

White Dahlia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bronnley White Dahlia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bronnley White Dahlia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Dahlia marki Bronnley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Dahlia marki Bronnley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Poeme Christian Dior Lily Lancome Miracle White Nights Thierry Mugler Alien Eau Luminescente Mariah Carey Luscious Pink Carla Bulgaria Roses Beauty Carla Betty Barclay Beautiful biehl parfumkunstwerke hb01 Antica Farmacista Magnolia, Orchid & Mimosa The Party The Party in Manhattan TerraNova Tuberose Marjorie Midgarden Fragrances Summersent