Marki » B » kwiatowe « Grupy

Rose Eau Fraiche Bronnley dla kobiet

Rose Eau Fraiche Bronnley dla kobiet

Miałem: 1

Rose Eau Fraiche marki Bronnley to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi nuty zielone; nutami serca są róża, geranium, miód i nuty przyprawowe; nutą bazy jest białe piżmo.

Nuty zielone

Róża Geranium Miód Nuty przyprawowe

Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose Eau Fraiche by Bronnley.

Rose Eau Fraiche Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bronnley Rose Eau Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bronnley Rose Eau Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose Eau Fraiche marki Bronnley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose Eau Fraiche marki Bronnley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Cologne 2006 Nina Ricci Love Fills L'Air du Temps Nanette Lepore Love Bird Il Profvmo Osmo Scents Gardenia Royal Crabtree & Evelyn Evelyn Rose Arrogance Arrogance Mix Melograno, Vite Burberry Burberry London for Women Special Edition 2009 Caron Acaciosa Boadicea the Victorious The Exclusives Mystical Serge Lutens Bas de Soie Nina Ricci L`Air du Temps by Starck Project D by Dannii and Tabitha Day