Marki » B » kwiatowe « Grupy

Orange & Jasmin Bronnley dla kobiet

Orange & Jasmin Bronnley dla kobiet

lekko korzenny
Orange & Jasmin Bronnley dla kobiet Zdjęcia

Orange & Jasmin marki Bronnley to kwiatowe perfumy dla kobiet. Orange & Jasmin został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są pomarańcza i mandarynka; nutami serca są jaśmin i lilia; nutą bazy jest piżmo.

Pomarańcza Mandarynka

Jaśmin Lilia

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orange & Jasmin by Bronnley.

Orange & Jasmin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bronnley Orange & Jasmin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bronnley Orange & Jasmin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orange & Jasmin marki Bronnley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orange & Jasmin marki Bronnley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Very Irresistible Bulgarian Rose Etro Dianthus Michel Klein Cher Prada No4 Fleurs d'Oranger Puma Flowing Free Women Antonio Banderas Spirit VIP for Women Hugo Boss Femme L`Eau Fraiche M∙A∙C Turquatic Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Néroli Lancome 2000 et Une Rose Profumum Roma Ninfea Bourjois Evasion