Marki » B » kwiatowe « Grupy

Orange & Jasmin Bronnley dla kobiet

Orange & Jasmin Bronnley dla kobiet

lekko korzenny
Orange & Jasmin Bronnley dla kobiet Zdjęcia

Orange & Jasmin marki Bronnley to kwiatowe perfumy dla kobiet. Orange & Jasmin został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są pomarańcza i mandarynka; nutami serca są jaśmin i lilia; nutą bazy jest piżmo.

Pomarańcza Mandarynka

Jaśmin Lilia

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orange & Jasmin by Bronnley.

Orange & Jasmin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bronnley Orange & Jasmin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bronnley Orange & Jasmin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orange & Jasmin marki Bronnley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orange & Jasmin marki Bronnley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Moment Stella McCartney Stella Cacharel Anais Anais Flower Edition Charles of the Ritz Enjoli Kenzo Eau De Fleur de Thé Fragonard Fleur D`oranger Gres Cabotine Sensuelle DSH Perfumes Padme Lotus Bronnley Passion Flower Eau Fraiche Cuba Paris Cuba Jungle Snake Molinard Iles D'Or Velvet & Sweet Pea’s Purrfumery Bed of Roses