Marki » B » cytrusowe « Grupy

Lime & Bergamot Bronnley dla kobiet i mężczyzn

Lime & Bergamot Bronnley dla kobiet i mężczyzn

kwaśny
Lime & Bergamot Bronnley dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Lime & Bergamot marki Bronnley to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są lima, bergamotka i grejpfrut; nutami serca są lima, bergamotka i grejpfrut; nutami bazy są ambra i nuty drzewne.

Lima Bergamotka Grejpfrut

Lima Bergamotka Grejpfrut

Ambra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lime & Bergamot by Bronnley.

Lime & Bergamot Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bronnley Lime & Bergamot, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bronnley Lime & Bergamot, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lime & Bergamot marki Bronnley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lime & Bergamot marki Bronnley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Cattier Eau de Matin O Boticario Nativa Spa  Mandarin + Damask Love & Toast Mandarin Tea Oriflame Aromabliss Awakening Le Labo Orange Discrete Comptoir Sud Pacifique O Pomelo - Pamplemousse Comme des Garcons Energy C Grapefruit Coleen Rooney Coleen X Summer Le Prince Jardinier Citrus Allegro Royall Fragrances Royall Lyme O Boticario Acqua Fresca Bronnley Lemon & Neroli