Marki » B » kwiatowe « Grupy

Lily of the Valley Bronnley dla kobiet

Lily of the Valley Bronnley dla kobiet

mydlany

Lily of the Valley marki Bronnley to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi nuty zielone; nutami serca są konwalia, frezja, lilia i jaśmin; nutami bazy są wyszukane drewna i białe piżmo.

Nuty zielone

Konwalia Frezja Lilia Jaśmin

Wyszukane drewna Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lily of the Valley by Bronnley.

Lily of the Valley Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bronnley Lily of the Valley, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bronnley Lily of the Valley, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lily of the Valley marki Bronnley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lily of the Valley marki Bronnley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera Carolina Herrera Chloe Fleur de Narcisse Frederic Malle Carnal Flower Escada Tender Light Alfred Sung Sung Spa Aqaba The Sands of Aqaba Keiko Mecheri Jasmine Gres Cabotine Sensuelle Ulric de Varens Varens essentiel Iris Romantique Cale Fragranze d’Autore Brezza di Seta TerraNova Tuberose Royal Apothic Cutting Garden