Marki » B » cytrusowe « Grupy

Lemon & Neroli Bronnley dla kobiet i mężczyzn

Lemon & Neroli Bronnley dla kobiet i mężczyzn

kwaśny
Lemon & Neroli Bronnley dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Lemon & Neroli marki Bronnley to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są sycylijska cytryna i mandarynka; nutami serca są kwiat cytryny i neroli; nutą bazy jest wyszukane drewna.

Sycylijska cytryna Mandarynka

Kwiat cytryny Neroli

Wyszukane drewna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lemon & Neroli by Bronnley.

Lemon & Neroli Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bronnley Lemon & Neroli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bronnley Lemon & Neroli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lemon & Neroli marki Bronnley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lemon & Neroli marki Bronnley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Orange Roccobarocco Mouse Salvatore Ferragamo Tuscan Soul Accord Parfait Citron & Mandarine Le Prince Jardinier Citrus Allegro Bill Blass Couture 7 Van Gils Between Sheets DSH Perfumes Pamplemousse L`Erbolario Citrus Antica Farmacista Grapefruit Parfums Berdoues Viola Odorata Atelier Cologne Orange Sanguine