Marki » B » cytrusowe « Grupy

Lemon & Neroli Bronnley dla kobiet i mężczyzn

Lemon & Neroli Bronnley dla kobiet i mężczyzn

kwaśny
Lemon & Neroli Bronnley dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Lemon & Neroli marki Bronnley to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są sycylijska cytryna i mandarynka; nutami serca są kwiat cytryny i neroli; nutą bazy jest wyszukane drewna.

Sycylijska cytryna Mandarynka

Kwiat cytryny Neroli

Wyszukane drewna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lemon & Neroli by Bronnley.

Lemon & Neroli Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bronnley Lemon & Neroli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bronnley Lemon & Neroli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lemon & Neroli marki Bronnley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lemon & Neroli marki Bronnley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
L`Artisan Parfumeur Mandarine Tout Simplement Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Air-Val International Mickey Mouse Comptoir Sud Pacifique Kumquat Alhambra Benetton Funtastic Wild Citrus for Boys Roccobarocco Mouse Bath and Body Works Hello Sugar! Jardin de France Citron vert Royall Fragrances Royall Lyme Jalaine Citrus Dream Clean Summer Linen Romane Jet 365 City Lights