Marki » B » drzewno - aromatyczne « Grupy

Lavander Bronnley dla kobiet

Lavander Bronnley dla kobiet

ziołowy

Lavander marki Bronnley to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są lawenda, rozmaryn i eukaliptus; nutami serca są geranium, róża i kwiat pomarańczy; nutami bazy są paczula i mech.

Lawenda Rozmaryn Eukaliptus

Geranium Róża Kwiat pomarańczy

Paczula Mech

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lavander by Bronnley.

Lavander Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bronnley Lavander, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bronnley Lavander, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lavander marki Bronnley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lavander marki Bronnley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Annick Goutal Mandragore Paul Smith Sunshine Edition for Men Gai Mattiolo That`s Amore! Dance Lui Geo. F. Trumper Sandalwood Cologne GianMarco Venturi GMV 2001 Alfred Dunhill Dunhill Black O Boticario Vetiver Brasil Parfumerie Generale Bois Naufrage Benetton Benetton Verde Man DSH Perfumes Viridian CB I Hate Perfume In The Summer Kitchen Mansfield Piazzetta di Portofino Acqua Da Toaletta