Marki » B » szyprowe « Grupy

James Bronnley Bronnley dla mężczyzn

James Bronnley Bronnley dla mężczyzn

James Bronnley Bronnley dla mężczyzn Zdjęcia

James Bronnley marki Bronnley to szyprowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka i pomarańcza; nutami serca są przyprawy i nuty zielone; nutami bazy są mech dębowy i cedr virginia.

Bergamotka Pomarańcza

Przyprawy Nuty zielone

Mech dębowy Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about James Bronnley by Bronnley.

James Bronnley Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bronnley James Bronnley, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bronnley James Bronnley, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum James Bronnley marki Bronnley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu James Bronnley marki Bronnley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Solange Azagury-Partridge Cosmic Revlon Flair Gres My Life Hommage a Marlene Dietrich Lanvin Monsieur Lanvin Gucci Gucci Pour Homme Revillon French Line DSH Perfumes Feuilles Vertes (Green Leaves) Bronnley English Fern Profumi di Pantelleria Profumo di Pantelleria Guerlain Arsene Lupin Voyou Eau de Parfum Emilio Pucci Vivara (1965) Jacques Fath Ellipse